search
REKLAMA
News

Nowy PREDATOR w drodze na ekrany. Wybrano już reżysera

Łukasz Budnik

21 listopada 2020

REKLAMA

Kilka dni temu obchodziliśmy 30. rocznicę premiery Predatora 2, tymczasem zagraniczne media poinformowały, że w przygotowaniu jest kolejna odsłona historii drapieżcy z kosmosu. Studio 20th Century Studios wybrało już reżysera projektu.

Za kamerą nowego Predatora stanie Dan Trachtenberg, który ma na koncie film Cloverfield Lane 10. Twórca pracował także przy serialach Czarne lustro oraz The Boys. Scenariusz przygotuje Patrick Aison (KingdomJack Ryan). Na ten moment nie wiadomo, o czym będzie opowiadać fabuła filmu, jednak prawdopodobnie nie podejmie wątków wprowadzonych w ostatniej odsłonie cyklu – Predatorze Shane’a Blacka. Reżyser produkcji z 2018 roku występował w pierwszej części serii, a wielu fanów Predatora wiązało sobie duże nadzieje z jego autorskim filmem – niestety, dla wielu widzów Predator okazał się rozczarowaniem.

Na tę chwilę czekamy na informacje dotyczące daty premiery nowego filmu.

Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem wszystkich filmów o Predatorze!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA