search
REKLAMA
News

Nowy film z serii PREDATOR ma oficjalny tytuł i zarys fabuły. Pokazano pierwszą grafikę promocyjną

Predator powróci latem 2022.

Łukasz Budnik

13 listopada 2021

REKLAMA

W listopadzie zeszłego roku zagraniczne media poinformowały, że w przygotowaniu jest kolejna odsłona historii Predatora, kultowego drapieżcy z kosmosu. Za kamerą nowej produkcji stoi Dan Trachtenberg, który ma na koncie film Cloverfield Lane 10. Twórca pracował także przy serialach Czarne lustro oraz The Boys. Scenariusz widowiska przygotował Patrick Aison (Kingdom, Jack Ryan). 

Wczoraj, w ramach Disney+ Day, potwierdzono, że nowa odsłona serii została zatytułowana Prey. Widowisko ma zadebiutować latem 2022 roku, w USA na platformie Hulu, a w innych krajach w ramach usługi Disney+ Star. Film opowie o Naru, wojowniczce z plemienia Komanczów żyjącej w czasach przed kolonizacją Północnej Ameryki, która będzie walczyć z kosmicznym łowcą, aby bronić mieszkańców swojej wioski i udowodnić swoją wartość. 

W lipcu o filmie wypowiedzieli się producenci John Davis i John Fox, którzy zapowiadali, że Prey z oryginalnym Predatorem połączy skupienie się na pomysłowości człowieka, który nie chce się poddać i jest zdolny do obserwacji i interpretacji, co jest pomocne w pojedynku z potężniejszą istotą. Davis i Fox dodali, że klimatem nowy Predator będzie zbliżony do filmu Zjawa z Leonardem DiCaprio i że ma szansę być najlepszą odsłoną serii.

 

O kategorii wiekowej producenci powiedzieli:

Wszystko zależy od tego, w jaki sposób to zmontujemy. Projekt powstał z myślą o kategorii R, ale z łatwością może skończyć z PG-13. Okaże się po ostatecznym montażu.

W główną bohaterkę wcieli się  Amber Midthunder. Poniżej pierwsza grafika promocyjna:

Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem wszystkich filmów o Predatorze!

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA