search
REKLAMA
News

Grafiki koncepcyjne z serialu OBI-WAN KENOBI. Wśród nich pojedynek z Vaderem

“Obi-Wan Kenobi” w 2022 roku pojawi się na Disney+.

Łukasz Budnik

12 listopada 2021

REKLAMA

Jedną z nadchodzących produkcji serialowych ze świata Star Wars, i z pewnością jedną z najbardziej wyczekiwanych, jest ta poświęcona postaci Obi-Wana Kenobiego. Wiemy, że akcja serialu zostanie osadzona 10 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów, a więc 9 lat przed Nową nadzieją, w czasie, gdy Kenobi przebywał na Tatooine. 

Oprócz Ewana McGregora, w produkcji zobaczymy także Haydena Christensena, który znów zagra Dartha Vadera. W serialu pojawią się jeszcze między innymi Joel Edgerton i Bonnie Piese, którzy powtórzą swoje role Owena i Beru Lars, grane przez nich w dwóch prequelach. Przy okazji Disney+ Day pokazano materiał poświęcony produkcji, z którego można wyodrębnić grafiki koncepcyjne. Wśród nich widzimy pojedynek Kenobiego z Vaderem.


Przy serialu o Kenobim zostanie użyta technologia znana już z The Mandalorian, polegająca na wyświetlaniu teł na ekranach za aktorami. Prace nad Obi-Wanem Kenobim ruszyły w kwietniu – nad całością czuwa Deborah Chow, która pracowała już przy wspomnianym The Mandalorian.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA