search
REKLAMA
News

Nowe zdjęcia z planu DAREDEVIL: BORN AGAIN. Potwierdzają powrót znanych postaci

“Daredevil: Born Again” zadebiutuje prawdopodobnie w 2025 roku.

Łukasz Budnik

27 stycznia 2024

REKLAMA

Prace nad serialem Daredevil: Born Again zostały w połowie czerwca zeszłego roku wstrzymane ze względu na strajk – przed przerwą nakręcono mniej niż połowę zaplanowanego materiału (przewidziano 18 odcinków). Z nakręconymi odcinkami w przerwie zapoznali się jednak producenci Marvela, w tym Kevin Feige, i postanowili przed wznowieniem zdjęć zmienić koncept na serial.

Pod koniec września 2023 roku Marvel podziękował za współpracę głównym scenarzystom, a także reżyserom, i ogłosił restart prac nad serialem. Poprzednia wersja miała w ogóle nie przypominać wcześniejszego serialu Netflixa, a był raczej proceduralem prawniczym. Wcielający się w Matta Murdocka Charlie Cox nie zakładał kostiumu Daredevila aż do czwartego odcinka. Nie przewidziano też wówczas powrotu Foggy’ego Nelsona i Karen Page – dwóch postaci istotnych dla Matta Murdocka. Teraz jednak się to zmieniło, co potwierdzają zdjęcia i nagrania z planu, na którym znów trwają prace. Pojawili się na nim Elden Henson oraz Deborah Ann Woll.

Nowym showrunnnerem serialu jest Dario Scardapane, a reżyserami  Justin Benson i Aaron Moorhead. Poza Hensonem i Woll, w nowym serialu wrócą także Jon Bernthal jako Punisher i Vincent D’Onofrio jako Kingpin, a według ostatnich doniesień także Wilson Bethel jako Bullseye. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA