search
REKLAMA
News

Nowe plotki o AMBER HEARD. Czy jednak straciła rolę w AQUAMANIE 2?

Łukasz Budnik

28 lutego 2021

REKLAMA

Nazwisko Amber Heard kojarzy się obecnie z kontrowersjami związanymi ze sprawami sądowymi z udziałem jej i Johnny’ego Deppa – choć brytyjski sąd zadecydował, że były podstawy aby nazwać aktora żonobijcą, a do sieci trafiły obraźliwe smsy ze strony Deppa, wielu fanów uważa, że to on był ofiarą Heard.

W sieci istnieje petycja o usunięcie aktorki z produkowanego przez Warner Bros. Aquamana 2, która ma obecnie już niemal 2 miliony podpisów. Jeszcze w zeszłym roku sama Heard nie miała wątpliwości, że powróci do roli Mery w kontynuacji. W opublikowanym wywiadzie z “Entertainment Weekly” twierdziła, że jest bardzo podekscytowana, a “opłacone plotki i kampanie nie wpływają na decyzje castingowe, bo nie mają podstaw w rzeczywistości”. Wzięła także udział w dokrętkach do Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera, a na początku roku pojawiły się doniesienia, że negocjuje rolę w serialu o Merze.

Tymczasem od kilku dni w sieci krążą nowe plotki, niepotwierdzone jeszcze przez reprezentantów Heard i przez Warner Bros. Przecieki sugerują, że aktorka jednak straciła rolę w Aquamanie 2, choć nie przez sprawę z Deppem, lecz naruszenie warunków kontraktu, według którego ma być w odpowiedniej formie fizycznej. Aktorka miała się ostatnio zmagać z problemami zdrowotnymi, które sprawiły, ze nie jest przygotowana do wcielenia się w Merę. Doniesienia mówią też o tym, że Emilia Clarke – także faworytka fanów – jest kandydatką do zastąpienia Heard. W części źródeł czytamy, że Heard może odzyskać rolę, jeśli wróci do formy.

Przypominamy, że na ten moment powyższe należy traktować wyłącznie jako plotki – żaden większy zagraniczny serwis nie podjął jeszcze tego tematu. Być może w kolejnych dniach pojawią się nowe, tym razem oficjalne informacje.

Aquaman 2 ma trafić do kin 16 grudnia 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA