search
REKLAMA
News

Nowe plotki o THE MANDALORIAN mówią, że zobaczymy kolejne miejsca i pojazdy znane już ze STAR WARS

Łukasz Budnik

4 grudnia 2020

REKLAMA

Nie ma wątpliwości, że drugi sezon The Mandalorian obfituje w smaczki dla fanów Gwiezdnych wojen. Już w pierwszym odcinku mogliśmy zobaczyć kultową zbroję Boby Fetta, jak również samego łowcę nagród, choć tylko na chwilę w końcówce odcinka. Zeszłotygodniowy rozdział wprowadził z kolei Ahsokę Tano, którą miłośnicy Star Wars znają doskonale z seriali animowanych. Według nowych przecieków, które pojawiły się na portalu Reddit, możemy liczyć na kolejne atrakcje.

Uwaga! Poniższe informacje to jedynie plotki, mogą jednak okazać się prawdą, więc należy je traktować jako potencjalny spoiler.

Nowe plotki mówią o tym, że w drugim sezonie – być może już w nowym odcinku – do akcji ma wrócić Slave I, słynny pojazd Boby Fetta, który wcześniej należał do jego ojca, Jango. Pierwszy raz widzieliśmy statek w Imperium kontratakuje, a później George Lucas wrócił do niego w Ataku klonów. Pamiętajmy, że według wcześniejszych pogłosek szykuje się także miniserial o samym łowcy nagród.

To nie koniec ewentualnych niespodzianek. Ponoć na potrzeby zapowiedzianego trzeciego sezonu serialu twórcy przygotowują statki z floty planety Naboo, po raz pierwszy pokazanej w Mrocznym Widmie. To rodzinna planeta Padme Amidali, żony Anakina Skywalkera i matki Luke’a i Lei. Jeśli Mandalorianin pojawi się w tym miejscu, może to oznaczać, że twórcy planują pokazać zamieszkujące tam plemię Gunganów, którego przedstawicielem był m.in. Jar Jar Binks.

Okaże się, czy któreś z powyższych pogłosek okażą się prawdą. Już dziś na Disney+ zadebiutuje kolejny rozdział historii Mandalorianina. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA