search
REKLAMA
News

Nowe plakaty z bohaterami slashera “Puchatek: Krew i miód 2”. Wśród nich Sowa i Tygrys

“Puchatek: Krew i miód 2” zadebiutuje w tym roku.

Łukasz Budnik

25 lutego 2024

REKLAMA

Jedną z zeszłorocznych premier był slasher Puchatek: Krew i miód, w którym Kubuś Puchatek jest zabójcą. Film nie miał oczywiście powiązań z animacjami Disneya dla dzieci; literacki pierwowzór przeszedł już do własności publicznej, zatem w przypadku tworzenia kolejnych adaptacji twórcy nie muszą baczyć na prawa autorskie.

Reżyserem projektu, jak również autorem scenariusza był Rhys Frake-Waterfield. Puchatek: Krew i miód to brutalna reinterpretacja historii Kubusia Puchatka, który wraz z Prosiaczek schodzi na morderczą ścieżkę po tym, jak Krzyś porzuca ich jadąc do college’u. W związku z tym, że bohaterowie sami musieli nauczyć się zdobywać pożywienie, stali się dzikimi zwierzętami. Film został zmiażdżony przez krytyków, ale okazał się sukcesem finansowym (5 mln dolarów zarobków przy 100 tysiącach dolarów budżetu), a wkrótce do kin trafi jego sequel, już wielokrotnie droższy – sam kostium Puchatka kosztował 20 tysięcy dolarów (w części pierwszej 770 dolarów). W sieci pojawiły się nowe plakaty przedstawiające poszczególnych bohaterów, w tym Tygryska oraz Sowę Przemądrzałą.

W filmie wystąpią Scott Chambers, Tallulah Evans, Ryan Oliva, Eddy McKenzie, Lewis Santer, Marcus Massey oraz Simon Callow. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA