search
REKLAMA
News

Nie żyje Piotr Woźniak-Starak, producent “Bogów” i “Sztuki kochania”

Łukasz Budnik

22 sierpnia 2019

REKLAMA

Jak poinformował szef MSWiA Jarosław Zieliński, po kilku dniach poszukiwań płetwonurkowie odnaleźli ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Mężczyzna zaginął w niedzielę, gdy pływał motorówką po jeziorze Kisajno. Policja nie informuje jeszcze o szczegółach zdarzenia.

Woźniak-Starak urodził się w 1980 roku. Edukację podjął w Stanach Zjednoczonych, tam też stawiał pierwsze kroki w agencjach reklamowych. Po powrocie do Polski pracował jako asystent reżysera przy takich produkcjach jak serial Oficerowie oraz Katyń Andrzeja Wajdy. Od 2012 roku zarządzał firmą producencką Watchout Production, której pierwszym filmem było Big Love Barbary Białowąs, a największymi sukcesami Bogowie Łukasza Palkowskiego oraz Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej Marii Sadowskiej. Poza filmami pełnometrażowymi Watchout Production realizowało też między innymi reklamy banków. Kolejną produkcją firmy będzie Ukryta gra.

Prywatnie był pasierbem Jerzego Staraka, polskiego przedsiębiorcy i jednego z najbogatszych Polaków, oraz mężem dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak.

Żegnamy.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA