search
REKLAMA
News

MARVEL poszukuje TRANSSEKSUALNEJ AKTORKI do jednej ze zbliżających się produkcji!

Filip Pęziński

30 lipca 2019

REKLAMA

Jak podaje serwis TheGWW.com, Marvel Studios rozpoczęło poszukiwanie transseksualnej aktorki, która wcielić miałaby się w pierwszą transseksualną bohaterkę Kinowego Uniwersum Marvela. Bohaterce na wczesnym etapie castingu nadano pseudonim „Jessica”, a pojawić ma się w projekcie, do którego prace wystartują w 2020 roku, co oznacza, że postać zadebiutować już w czwartej fazie budowania tego uniwersum. W roku tym produkcje zacząć mają filmy  Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Doctor Strange in the Multiverse of Madnessi, Thor: Love and Thunder oraz seriale Loki i Hawkeye

Do roli poszukiwana jest transseksualna aktorka w wieku od 20 do 30 lat o dowolnym pochodzeniu etnicznym. Fani spekulują, że niewybrana jeszcze aktorka mogłaby wcielić się w postać o imieniu Sera. Najpopularniejszą przedstawicielkę osób transseksualnych w komiksach Marvela i postać związaną ze światem Thora.

Przypominamy, że Marvel oficjalnie potwierdził, że w kolejnych produkcjach chce wprowadzać bohaterów reprezentujących społeczność LGBT. W pierwszą otwarcie homoseksualną postać w filmach Kinowego Uniwersum Marvela wcielił się już w Avengers: Końcu gry jeden z reżyserów widowiska. Na Comic-Conie w San Diego potwierdzono z kolei homoseksualność znanej z produkcji Thor: Ragnarok Walkirii. Dużo mówi się też o chęci wprowadzenie postaci homoseksualnej w zaplanowanych na przyszły rok Eternals.

Czy doniesienia serwisu okażą się prawdą? Być może przekonamy się podczas zaplanowanego na końcówkę sierpnia D23, corocznego konwentu Disneya. 

 

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA