search
REKLAMA
News

Netflix pokazał zwiastun filmu KOLEJNE 365 DNI

“Kolejne 365 dni” zadebiutuje 19 sierpnia.

Łukasz Budnik

8 sierpnia 2022

REKLAMA

365 dni, erotyczny film oparty na powieści Blanki Lipińskiej pod tym samym tytułem, w czerwcu 2020 roku udostępniony został na Netfliksie w wielu krajach na świecie,trafiając na pierwsze miejsca list najchętniej oglądanych produkcji. W kwietniu zadebiutował sequel, któryzostał zmiażdżony przez krytyków, lecz cieszył się olbrzymią popularnością.

Kolejna część serii trafi na platformę już niedługo – dokładnie 19 sierpnia. Będzie zatytułowana Kolejne 365 dni. Dziś Netflix pokazał zwiastun filmu.

Wcześniej udostępniono też pierwsze cztery minuty produkcji:

Pomimo fatalnych recenzji, Ten dzień był wielkim hitem. 28 kwietnia był globalnie najpopularniejszym filmem Netflixa, okupując pierwsze miejsce na liście TOP 10 w aż 74 krajach.

W głównych rolach w kolejnym sequelu ponownie zobaczymy Michela Morrone i Annę-Marię Sieklucką. W obsadzie pojawią się też Magdalena Lamparska, Natalia Siwiec i Simone Susinna. Za reżyserię odpowiedzialni są Barbara Białowąs i Tomasz Mandes.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA