search
REKLAMA
News

Netflix pokazał plakaty czwartego sezonu STRANGER THINGS. Znamy datę premiery!

Nowe odcinki “Stranger Things” trafią na Netfliksa w tym roku.

Łukasz Budnik

17 lutego 2022

stranger things plakat 4 sezon 3
REKLAMA

W zeszłym roku do sieci trafiły fragmenty wywiadu z Shawnem Levy, producentem Stranger Things, który zapowiadał, że czwarty sezon hitu Netflixa pokaże nam większą liczbę lokacji (przypomnijmy, że choćby Hopper grany przez Davida Harboura po wydarzeniach z finału trzeciego sezonu przebywa w rosyjskim obozie). Producent zapowiedział też, że czwarty sezon jest najbardziej ambitny z dotychczasowych.

Nowe odcinki – a będzie ich 10 – trafią na Netfliksa w tym roku. Tymczasem do sieci trafiły plakaty promujące nadchodzący sezon, w którym przenosimy się m.in. właśnie poza Hawkins. Poznaliśmy też datę premiery. Okazuje się, że kolejne odcinki zostaną pokazane w dwóch częściach – pierwsza zadebiutuje 27 maja, a  druga – 1 lipca. Ponadto, twórcy zapowiedzieli, że czwarty sezon będzie przedostatnim.

stranger things plakat 1

stranger things plakat 2

stranger things plakat 3

stranger things plakat 4

stranger things plakaty

ST wiadomość

W czwartym sezonie do swoich ról powrócą David Harbour, Winona Ryder, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Maya Hawke, Priah Ferguson i Cara Buono. Pojawią się też nowi bohaterowie, w których wcielili się Amybeth McNulty, Myles Truitt, Regina Ting Chen oraz Grace Van Dien. 

Przypomnijmy zapowiedź pokazaną w zeszłym roku:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA