search
REKLAMA
News

Neo powraca. Zwiastun filmu MATRIX ZMARTWYCHWSTANIA trafił do sieci!

“Matrix zmartwychwstania” zadebiutuje 17 grudnia.

Łukasz Budnik

9 września 2021

REKLAMA

Wielkimi krokami zbliża się premiera czwartego filmu z serii Matrix, zatytułowanego Matrix zmartwychwstania. Kilka dni ruszyła kampania promocyjna i strona internetowa widowiska, a dziś do sieci wreszcie trafił pierwszy zwiastun!

W widowisku reżyserowanym przez Lanę Wachowską Keanu Reeves powróci jako Neo, a Carrie Anne-Moss jako Trinity. Poza nimi, w obsadzie znajdą się również Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jada Pinkett Smith, Jonathan Groff, Jessica Henwick oraz Priyanka Chopra i Christina Ricci. Aktorzy występujący w filmie nie szczędzili mu do tej pory pochwał. Reeves stwierdził w jednym z wywiadów, że Wachowski napisała piękny scenariusz. Neil Patrick Harris wspominał, że jego rola jest niewielka, a Yahya Abdul-Mateen II jest pewny, że widzom spodoba się nowa odsłona. Z kolei Jessica Henwick zapowiedziała, że nowe widowisko będzie równie przełomowe, jak oryginał.

Poniżej zwiastun:

Widowisko zadebiutuje w Polsce 17 grudnia. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA