search
REKLAMA
News

MILLIE BOBBY BROWN chciałaby zagrać Britney Spears w biografii. Piosenkarka zareagowała

Łukasz Budnik

9 listopada 2022

mbb spears
REKLAMA

Millie Bobby Brown udziela nowych wywiadów przy okazji zeszłotygodniowej premiery filmu Enola Holmes 2, gdzie wciela się w główną rolę. Przy okazji rozmowy z Drew Barrymore, aktorka zdradziła, że chciałaby zagrać Britney Spears.

Brown stwierdziła, że w przyszłości chciałaby zagrać prawdziwą osobę i dodała na temat Spears:

Myślę, że dobre czuję jej losy. Dorastając, oglądałam jej klipy i wywiady z czasów, gdy byłam młodsza. Nie znam jej, ale gdy patrzę na jej zdjęcia czuję, że mogłabym dobrze ukazać jej historię.

Wcześniej w tym roku Brown opowiadała o swoich własnych doświadczeniach przy dorastaniu w Hollywood, m.in. o tym, jak przytłaczające są próby odnalezienia swojej tożsamości, gdy jest się osobą publiczną i o mierzeniu się z seksualizacją.

Co ciekawe, sama Spears odniosła się do słów Brown na Instagramie (choć nie wymieniła jej z nazwiska), sugerując w nowym poście, że nie jest gotowa na to, by jej życie stało się tematem filmu fabularnego:

Słyszałam o ludziach, którzy chcą robić film o moim życiu. Jeszcze nie umarłam!

Na ten moment nie ma oficjalnych planów na fabularną produkcję poświęconą Spears, powstały już jednak dokumenty na jej temat – między innymi zeszłoroczny Britney kontra Spears poruszający kwestię wieloletniego ubezwłasnowolnienia piosenkarki.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA