search
REKLAMA
News

MICHAEL KEATON pojawi się jako Batman także w filmie BATGIRL

Keaton wcześniej pojawi się jako Batman w “The Flash”.

Łukasz Budnik

23 grudnia 2021

batman 1989
REKLAMA

Okazuje się, że The Flash nie będzie jedynym filmem, w którym Michael Keaton ponownie pojawi się jako Batman. Aktor ma powtórzyć rolę także w nadchodzącym Batgirl przeznaczonym na platformę HBO Max.

Film reżyserują Adil El Arbi i Bilall Fallah, a w roli tytułowej zobaczymy Leslie Grace. Prawdziwe nazwisko Batgirl to Barbara Gordon, która jest córką Jima Gordona. W roli komisarza ponownie pojawi się J.K. Simmons, a w obsadzie filmu znajduje się także Brendan Fraser. Zdjęcia do filmu już trwają i realizowane są w Londynie.

Gdy w 2020 roku ogłoszono, że Keaton powróci jako Batman, pojawiały się głosy, że może przejąć w uniwersum DC rolę podobną do tej, którą miał Samuel L. Jackson jako Nick Fury w MCU, zatem gościnnie wystąpi w kilku projektach. Wczoraj ogłoszono też, że w The Flash ma pojawić się Michael Shannon, który w Człowieku ze stali zagrał rolę antagonisty Supermana, generała Zoda.

the flash batman

Batmana z The Flash zobaczyliśmy pierwszy raz w teaserze pokazanym na DC FanDome, choć twórcy zdecydowali się tylko na pokazanie tyłu maski bohatera (zdjęcie powyżej). Widowisko z Ezrą Millerem w roli głównej ma zadebiutować 4 listopada 2022 roku, zaś data premiery Batgirl nie została jeszcze wyznaczona.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA