search
REKLAMA
News

JOHN WICK 4 znów opóźniony. Premiera przesunięta o 10 miesięcy

“John Wick 4” trafi do kin w 2023 roku.

Łukasz Budnik

23 grudnia 2021

REKLAMA

W październiku zakończyły się zdjęcia do czwartej części serii John Wick. Wczoraj do sieci trafił teaser zapowiadający film, który przy okazji potwierdził nową datę premiery.

Pierwotnie czwarta część Johna Wicka miała trafić na ekrany już w maju 2021 (w tym samym dniu, co Matrix Zmartwychwstania), jednak pandemia sprawiła, że zdjęcia do filmu ruszyły dopiero w czerwcu i zakończyły się w październiku. Do tej pory studio Lionsgate planowało premierę na przyszły rok, teraz jednak przesunęło ją aż od 10 miesięcy – na 24 marca 2023 roku

Przesunięcie było spodziewane odkąd studio Paramount wyznaczyło datę premiery widowiska Top Gun: Maverick na dzień, w którym miał zadebiutować Wick, nie wiadomo jednak, dlaczego film został opóźniony o prawie rok.

Szczegóły fabuły Johna Wicka 4 nie są jeszcze znane. W tytułowej roli powróci oczywiście Keanu Reeves, a oprócz niego pojawią się Lance Reddick, Ian McShane, Laurence Fishburne, Marko Zaror, Bill Skarsgård, Shamier Anderson, Clancy Brown oraz Rina Sawayama. Na stanowisko reżysera powrócił Chad Stahelski, a scenariusz stworzyli Shay Hatten i Michael Finch.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA