search
REKLAMA
News

DEVIN RATRAY znany z roli brata Kevina w HOME ALONE aresztowany. Miał dusić swoją partnerkę

Ratray powtórzył rolę Buzza w tegorocznym “Home Sweet Home Alone”.

Łukasz Budnik

23 grudnia 2021

REKLAMA

Lokalne media poinformowały, że Devin Ratray – aktor, który w serii Home Alone wcielał się w rolę Buzza McCallistera, starszego brata Kevina – został aresztowany w Oklahomie, gdzie dwa tygodnie temu pojawił się na wydarzeniu OKC Pop Christmas Con. Był tam jedną z głównych atrakcji.

Według raportów, Ratray i jego partnerka po zakończeniu imprezy wyszli się napić, a tam spotkali dwie kobiety, które poprosiły o autograf. Dziewczyna Ratraya podarowała im podpisane zdjęcia za darmo, co miało stać się zarzewiem konfliktu pary. Z relacji wynika, że gdy Ratray i kobieta wrócili do pokoju, pijany aktor zaczął ją dusić. Miał też mówić, że w ten sposób kobieta umrze. Detektyw Joseph Burnett napisał w swoim raporcie, że ofiara miała problem z oddychaniem, a ręka Ratraya znajdowała się na jej ustach. Udało jej się uwolnić, ale wtedy Ratray miał zadać jej cios w twarz; dopiero później zdołała opuścić pokój, choć później miała wrócić po swoje rzeczy – wtedy aktor miał popchnąć ją na stół. Według policjantów, gdy kobieta zgłaszała zdarzenie, miała obrażenia na twarzy.

Zarzuty wobec aktora zostały postawione w sądzie w Oklahomie 21 grudnia. Oskarżono go o napaść i pobicie. Ratray opuścił areszt po wpłaceniu kaucji 25.000 dolarów, wcześniej zaprzeczał, że skrzywdził swoją partnerkę.

Oprócz Kevina, Ratray pojawił się w wielu innych produkcjach, zarówno w kinie, jak i telewizji – wystąpił w takich produkcjach jak m.in. Nebraska, Agentka Carter, Ostra noc, Ślicznotki oraz Russian Doll. Zagrał też w tegorocznym Home Sweet Home Alone, powtarzając rolę Buzza.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA