search
REKLAMA
News

MICHAEL FASSBENDER i TAIKA WAITITI połączą siły w nowym filmie

Łukasz Budnik

14 września 2019

REKLAMA

Passę Michaela Fassbendera trudno ostatnio uznać za udaną – z ośmiu filmów, w których pojawił się od 2016 roku, tylko dwa spotkały się z umiarkowanie przechylnymi recenzjami krytyków. Być może wkrótce aktor będzie mieć okazję na poprawę wizerunku – jak podają zagraniczne media, Fassbender jest w końcowej fazie negocjacji roli w kolejnym filmie Taiki Waititiego.

Nowozelandzki reżyser zrealizuje dla Fox Searchlight film o piłce nożnej, zatytułowany Next Goal Wins. Fabuła będzie oparta na dokumencie z 2014, skupiającym się na drużynie z Samoa Amerykańskiego i ich zmaganiach o zwycięstwo. Scenariusz filmu napisał sam Waititi we współpracy z Iainem Morrisem. Produkuje Andy Serkis.

Waititi, którego Jojo Rabbit wyświetlany jest właśnie na festiwalach, zaraz po ukończeniu Next Goal Wins ruszy na plan kolejnej części przygód Thora w MCU.

Miejmy nadzieję, że nadchodzący projekt okaże się udany dla obu panów i pozwoli Fassbenderowi wrócić na dobry tor. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA