search
REKLAMA
News

Twórcy PRZYJACIÓŁ kategorycznie wykluczają powrót serialu na antenę

Łukasz Budnik

14 września 2019

REKLAMA

W tym roku kultowi Przyjaciele obchodzą nie lada jubileusz – mija 25 lat od premiery serialu. Z tej okazji twórcy sitcomu, Martha Kaufman i David Crane, wraz z producentem Kevinem Brightem spotkali się z widzami na TV Tribeca Festival, gdzie odpowiedzieli na pytania dotyczące ich dzieła. 

Jedną z poruszonych kwestii była ta, która od lat frapuje fanów serialu – czy można liczyć na ponowne spotkanie się bohaterów w specjalnym odcinku? A może na reboot serialu z nowymi aktorami? Wszak dziś modne są powroty po latach. W obu przypadkach twórcy kategorycznie zaprzeczyli.

Nic takiego nie będzie mieć miejsca. Serial opowiadał o tym czasie w życiu, gdy przyjaciele są twoją rodziną. Życie zmienia się, gdy staje się nią… twoja rodzina.

Powyższe stwierdziła Kaufman, dodając, że reboot nie powstanie, bo nie ma szans przebić ich osiągnięcia. Crane zawtórował, mówiąc, że zrobili dokładnie taki serial, jaki chcieli.

Twórcy poruszyli podczas panelu dyskusyjnego również wątki dotyczące fabuły serialu, mówiąc między innymi, że związek Moniki i Chandlera nie był pierwotnie planowany (para miała jedynie spędzić ze sobą noc), ale dodano go do serialu po entuzjastycznej reakcji widzów.

Jesteście rozczarowani, czy cieszycie się, że serial pozostanie nienaruszony? Od zakończenia minęło w tym roku 15 lat. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA