search
REKLAMA
News

MICHAEL C. HALL jako DEXTER w kolejnej zapowiedzi nowego sezonu

Nowe odcinki serialu “Dexter” mają się pojawić jesienią.

Łukasz Budnik

30 kwietnia 2021

REKLAMA

W latach 2006-2013 stacja Showtime emitowała serial Dexter, opowiadający o pracowniku policyjnego laboratorium który nocą seryjnie mordował wszystkich, którzy nie odpowiedzieli za popełnione przez nich zbrodnie. Finał serialu okazał się niesatysfakcjonujący dla wielu widzów, będzie jednak okazja, by zatrzeć to złe wrażenie – Dexter powróci z limitowanym sezonem.

Widzowie mogą liczyć na 10 nowych odcinków, a Showtime ma je wyemitować jesienią tego roku. Osobą odpowiedzialną za nową odsłonę produkcji jest Clyde Phillips, który pracował także przy pierwszych czterech sezonach oryginalnego serialu. W roli tytułowej powróci oczywiście Michael C. Hall, który już wcześniej wyrażał chęć na zrealizowanie rebootu. Poza nim na ekranie pojawią się między innymi Clancy Brown (zagra antagonistę, przywódcę lokalnej społeczności, z którym zmierzy się Dexter), Julia Jones, Alano Miller, Johnny Sequoyah i Jamie Chung. Do sieci trafił kolejny teaser serialu, w którym widzimy głównego bohatera.

Według Gary’ego Levina, przedstawiciela stacji Showtime, twórcy serialu byli gotowi wrócić do Dextera tylko wtedy, gdy znajdą unikalne rozwiązanie które sprawi, że warto znowu sięgnąć po tę produkcję.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA