search
REKLAMA
News

MEL GIBSON zagra w THE CONTINENTAL, trzyodcinkowym prequelu serii JOHN WICK

Mel Gibson zagra bohatera o pseudonimie Cormac.

Łukasz Budnik

19 października 2021

REKLAMA

W przygotowaniu jest The Continental, telewizyjny spin-off popularnej serii John Wick, w której w tytułową postać wciela się Keanu Reeves. Produkcja będzie prequelem dotychczasowych filmów i zostanie pokazana w formie trzech odcinków trwających po około 90 minut. Ogłoszono, że jedną z gwiazd produkcji będzie Mel Gibson.

Akcja The Continental zostanie osadzona w latach 70. i skupi się Winstonie (w filmach gra go Ian McShane), właścicielu tytułowego hotelu, w którym zatrzymują się płatni zabójcy. Główny bohater będzie musiał odnaleźć się w ówczesnym Nowym Jorku i podjąć próbę przejęcia władzy w Continentalu, przy jednoczesnych zmaganiach z przeszłością. W fabułę zostaną wpleciona faktyczne wydarzenia, m.in. Zima niezadowolenia. Rola młodego Winstona nie została jeszcze obsadzona, wiadomo jednak, że Gibson zagra bohatera posługującego się pseudonimem Cormac. The Continental powstaje dla stacji Starz.

Seria o Johnie Wicku zadebiutowała w 2014 roku i do tej pory doczekała się trzech części; trwa właśnie realizacja czwartej, w której w głównej roli ponownie pojawi się Keanu Reeves. Jej premiera zaplanowana jest na 27 maja 2022 roku. Dotychczasowe odsłony zarobiły niemal 600 milionów dolarów. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA