search
REKLAMA
News

MEL GIBSON potwierdza, że trwają prace nad ZABÓJCZĄ BRONIĄ 5

Łukasz Budnik

17 listopada 2020

lethal weapon 3
REKLAMA

Kilka miesięcy temu pojawiła się dobra wiadomość dla wszystkich, którzy wciąż liczą na kolejną część Zabójczej broni. W czasie zorganizowanego przez “The Hollywood Reporter” spotkania producentów, jeden z nich – Dan Lin – zdradził, że temat kontynuacji wciąż jest otwarty. Lin stwierdził, że na stanowisko reżysera powróci Richard Donner, a wraz z nim trzon obsady – Mel Gibson i Danny Glover. 

Ten pierwszy promuje aktualnie swój nowy film, Fatman, wobec czego udziela wywiadów różnym mediom. W trakcie rozmowy z dziennikarzem “Good Morning America” Gibson został spytany, czy rzeczywiście temat Zabójczej broni jest wciąż otwarty. Oto, co powiedział aktor:

Absolutnie. Richard Donner, człowiek, który za tym wszystkim stoi i tak smakowicie opowiedział tę historię na ekranie, pracuje nad nią właśnie teraz. To legenda.

O wczesnej fazie realizacji Zabójczej broni 5 mówiło się już w 2007 roku, choć szczegóły zaczęły pojawiać się dopiero dziesięć lat później. W 2017 roku Donner zapowiedział, że Mel Gibson i Danny Glover są chętni na powrót, a akcja nowej części ma dziać się w czasach współczesnych. Reżyser zrealizował swój ostatni film w 2006 roku – w kwietniu skończył 90 lat. Okaże się, czy wkrótce pojawią się nowe szczegóły na temat kolejnej części jego słynnej serii i kiedy ewentualnie ruszą prace na planie.

Chcielibyście zobaczyć Zabójczą broń 5?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA