search
REKLAMA
News

MEGAN FOX jako Poison Ivy w filmach DC? Fani chcą jej duetu z MARGOT ROBBIE

Margot Robbie i Megan Fox jako Harley Quinn i Poison Ivy? To marzenie niektórych fanów.

Łukasz Budnik

24 lipca 2021

robbie fox
REKLAMA

W ostatnich tygodniach głośniej jest o Megan Fox, która niedawno dodała do swojego portfolio dwa kolejne filmy – Aż do śmierci oraz Midnight in the Switchgrass. Aktorka w jednym z wywiadów stwierdziła, że chętnie wystąpiłaby w którejś z produkcji DC lub Marvela, nie sprecyzowała jednak, w jaką postać chciałaby się wcielić. Fani mają swój pomysł.

Na Twitterze pojawiły się posty z opiniami, że Fox powinna zagrać Poison Ivy. O ewentualnym pojawieniu się tej bohaterki w istniejącym uniwersum DC mówi się już od dłuższego czasu, a i sama Fox w 2016 była z nią łączona. W zeszłym roku Cathy Yan, reżyserka filmu Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)  stwierdziła, że chciałaby przedstawić widzom relację Harley Quinn i Poison Ivy. Bohaterki te po raz pierwszy spotkały się na ekranie w animowanym serialu z lat dziewięćdziesiątych, ale ich relacja przedstawiona była także w komiksach, gdzie nieraz ze sobą współpracowały. W 2015 roku do kanonu weszła ich romantyczna więź. Yan nie sprecyzowała w jakiej formie wyobraża sobie znajomość bohaterek. O wprowadzeniu Poison Ivy do kinowego świata DC wypowiadała się także Margot Robbie, mówiąc, że uwielbia jej relację z Harley i nie stanowi dla niej różnicy, czy miałyby być przyjaciółkami, czy w związku. Miłośnicy komiksów mają nadzieję, że sympatia Robbie do tej postaci i chęć Fox do zagrania w filmie DC w końcu znajdą ujście w obsadzeniu tej drugiej w roli Poison Ivy. Poniżej kilka tweetów na ten temat:

Poison Ivy jest aktualnie bohaterką serialu animowanego o Harley Quinn. Do tej pory na dużym ekranie postać ta została sportretowana tylko raz – w niesławnym Batmanie i Robinie, gdzie zagrała ją Uma Thurman. Na kartach komiksu pojawiła się z kolei w 1966 roku. Jej prawdziwe nazwisko to Pamela Isley – swoje moce nabrała, gdy materiał genetyczny roślin został połączony z jej ciałem.

Czy według was Fox pasowałaby do tej roli?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA