MARGOT ROBBIE jako Harley Quinn na zdjęciu z planu THE SUICIDE SQUAD Jamesa Gunna

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

Margot Robbie możemy aktualnie oglądać na ekranach kin w Ptakach Nocy, gdzie po raz drugi w karierze wciela się w Harley Quinn. Aktorka pracuje aktualnie nad kolejnym filmem, w którym zagra tę słynną postać – The Suicide Squad w reżyserii Jamesa Gunna. 

Do sieci trafiło zdjęcie z planu, na którym widać Robbie w towarzystwie reżysera. Od razu da się zauważyć, że jej wizerunek będzie odbiegać od tego znanego z Legionu samobójców Davida Ayera oraz Ptaków Nocy. Harley odziana jest w czerwień, a ponadto ma włosy koloru czarnego, czerwonego i białego. Poza zdjęciem, na Twitterze pojawił się też krótki filmik zza kulis realizacji jednej ze scen.

Robbie wypowiedziała się ostatnio na temat roli Harley w filmie Gunna:

W „The Suicide Squad” mamy okazję zobaczyć inną stronę Harley. To ciekawe. Wciąż spotykamy ją w różnych punktach życia, tak jakby mijały kolejne lata. Oczywiście filmy te nie są bezpośrednio połączone, ale jako aktor potrafię nadać im pewną chronologię. To frajda zobaczyć, jaka była kiedy była z Panem J i jaka jest po ich zerwaniu, a także, jaka będzie za kilka lat. Uwielbiam widzieć różne etapy jej życia.

Premiera The Suicide Squad zaplanowana została na 2021 rok. 

Ostatnio dodane