search
REKLAMA
News

MARCIN DOROCIŃSKI na nowym zdjęciu od reżysera “Mission: Impossible”. Wystąpi u boku Cruise’a?

Czy Marcin Dorociński dołączył do obsady słynnej serii?

Łukasz Budnik

1 czerwca 2022

dorociński m i
REKLAMA

W przyszłym roku do kin trafi film Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One, kolejna część słynnej serii z Tomem Cruise’em, będąca jednocześnie przedostatnią w cyklu. 

W nowej części raz jeszcze zobaczymy gwiazdy poprzednich serii. Oprócz Cruise’a na ekranie pojawią się Vanessa Kirby, Rebecca Ferguson, Simon Pegg oraz Henry Czerny, który w pierwszej części serii z 1996 roku wcielił się w Eugene’a Kittridge’a. Zobaczymy też kilka nowych postaci; do serii dołączyły m.in. Hayley Atwell, Pom Klementieff oraz Indira Varma. Czy w obsadzie jednej z finałowych części cyklu pojawi się też Marcin Dorociński? Polski aktor jest centralną postacią nowego zdjęcia, które na Twitterze umieścił Christopher McQuarrie, reżyser filmu. Zdjęcie nie zostało opatrzone żadnym podpisem, zatem nie mamy pewności, że aktor wystąpi w ostatnich odsłonach M:I (lub tylko tej zamykającej cykl). Dorociński informował jednak, że przebywa w Londynie, a właśnie między innymi tam realizowane jest widowisko z Cruise’em.

dorociński

Polski aktor ma już na koncie występ w produkcji popularnej na całym świecie – zagrał w Gambicie królowej. Czekamy na oficjalne informacje.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One zadebiutuje 14 lipca 2023 roku. Ósma odsłona trafi do kin 28 czerwca 2024. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA