search
REKLAMA
News

LILY JAMES jako PAMELA ANDERSON w roli ze “Słonecznego patrolu” na zdjęciach z planu PAM & TOMMY

Łukasz Budnik

15 maja 2021

REKLAMA

Platforma Hulu przygotowuje serial Pam & Tommy, opowiadający o związku Pameli Anderson i Tommy’ego Lee, jak również o sekstaśmie, którą nakręcili w latach 90 podczas swojej podróży poślubnej. Składająca się z ośmiu odcinków produkcja pokaże ówczesny skandal medialny i zmagania tytułowej pary z firmą, która chciała rozpowszechnić ich nagranie. 

Tytułowe role grają Lily James (KopciuszekBaby Driver) oraz Sebastian Stan, doskonale znany jako Bucky z kinowego uniwersum Marvela.  W zeszłym tygodniu do sieci trafiły pierwsze oficjalne zdjęcia promocyjne pokazujące tytułowych bohaterów i wzbudziły niemałe poruszenie w sieci – internauci z zachwytem komentują świetną charakteryzację. Teraz do sieci trafiły zdjęcia z planu, na których widzimy James jako Pamelę Anderson na planie Słonecznego patrolu, kultowego serialu w którym występowała w latach 90. Sprawdźcie, jak się prezentuje:

Więcej zdjęć znajdziecie tutaj.

W obsadzie Pam & Tommy są też między innymi Seth Rogen, Nick Offerman, Taylor Schilling, Andrew Dice Clay, Pepi Sonuga, Mozhan Marno, Gail Chwatsky i Spenser Granese. Rogen gra mężczyznę, który wszedł w posiadanie sekstaśmy i udostępnił ją. Aktor jest także producentem serialu. Serial reżyseruje Craig Gillespie (Jestem najlepsza. Ja, Tonya, Cruella), a scenariusz napisał Robert Siegel, autor m.in. Zapaśnika. Anderson i Lee nie brali udziału w tworzeniu serialu. Data premiery nie została jeszcze wyznaczona.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA