search
REKLAMA
News

LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI Zacka Snydera oficjalnie z kategorią R

Łukasz Budnik

3 lutego 2021

REKLAMA

18 marca na HBO Max (w Polsce na HBO Go) zadebiutuje Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera, całkowicie odmienna od wersji wyświetlanej w kinach (ta kończona i modyfikowana była bowiem bez udziału reżysera, a dokrętkami zajął się inny twórca – Joss Whedon, odpowiedzialny także m.in. za Avengers) i lwia część materiału zostanie pokazana widzom po raz pierwszy.

Snyder w ostatnich miesiącach skupiał się na ukończeniu swojej wizji, w tym realizacji dodatkowych scen z częścią aktorów – w międzyczasie potwierdził, że w jego dziele znajdą się 2,5h niepublikowanego dotąd w żaden sposób materiału, a całość potrwa łącznie aż 4 godziny (pierwotnie widowisko miało zadebiutować jako serial). W związku ze zbliżającą się premierą, niemal codziennie do sieci trafiają kolejne informacje lub materiały promocyjne. Dziś oficjalnie dowiedzieliśmy się, że widowisko Snydera otrzymało kategorię R ze względu na przemoc i wulgarny język. Oznacza to, że osoby poniżej 17 roku życia mogą obejrzeć film jedynie w towarzystwie osoby dorosłej. Już wcześniej zapowiadano, że z ust Batmana padnie co najmniej jedno “fuck”. Wcześniej kategorię R otrzymała także rozszerzona edycja Batman v Superman: Świtu sprawiedliwości. 

https://www.youtube.com/watch?v=XIOU_k4mwDw

Przypomnijmy, że wczoraj Snyder pokazał nowe zdjęcie Jokera Jareda Leto, który pojawi się na ekranie w nadchodzącym widowisku.

Według doniesień, 14 lutego zadebiutuje kolejny trailer Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA