search
REKLAMA
News

LEGION SAMOBÓJCÓW Jamesa Gunna z nowym zwiastunem!

Legion samobójców: The Suicide Squad trafi do kin 30 lipca.

Łukasz Budnik

22 czerwca 2021

REKLAMA

Już wkrótce premiera Legionu samobójców. The Suicide Squad w reżyserii Jamesa Gunna. Do sieci trafił kolejny zwiastun produkcji.

Przypomnijmy, że film Gunna to quasi-sequel produkcji z 2016. W filmie występują m.in. Margot Robbie, Nathan Fillion, Joel Kinnaman, John Cena, Jai Courtney, Michael Rooker, David Dastmalchian, Taika Waititi, Jennifer Holland, Daniela Melchior, Viola Davis, Idris Elba i Peter Capaldi. W opisie czytamy:

“Witajcie w piekle, zwanym też Belle Reve. Jest to więzienie z największym odsetkiem zgonów w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Trzymani są tu najgorsi superzłoczyńcy, którzy posuną się do wszystkiego, żeby odzyskać wolność. Nawet do wstąpienia do supertajnej i superszemranej Jednostki Uderzeniowej X. Dzisiejsze zadanie z rodzaju „wykonaj albo zgiń”? Zebrać oddział przestępców, w tym Bloodsporta, Peacemakera, Kapitana Boomeranga, Ratcatcher Drugą, Savanta, King Sharka, Blackguarda, Javelina i ulubioną świruskę każdego, Harley Quinn. Następnie uzbroić ich po zęby i zrzucić (dosłownie) na odludnej wyspie Corto Maltese, na której roi się od wrogów. Oddział, wykonując swoją misję poszukiwawczą, przedziera się przez dżunglę, w której za każdym drzewem czają się bojówkarze i partyzanci. Renegatów okiełznać może jedynie towarzyszący im pułkownik Rick Flag… oraz rządowe implanty w uszach, zdradzające każde ich posunięcie Amandzie Waller. I jak zwykle – jeden nieopatrzny ruch i nie żyją (z ręki przeciwników, współtowarzysza lub samej Waller). Gdyby ktoś chciał pobawić się w hazardzistę, to rozsądek podpowiada, żeby na nich nie stawiać. Na żadne z nich.”

Polska premiera planowana jest na 30 lipca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA