search
REKLAMA
News

Laura Dern oraz Sam Neill na kolejnym zdjęciu z JURASSIC WORLD: DOMINION

“Jurassic World: Dominion” trafi do kin 10 czerwca 2022 roku.

Łukasz Budnik

11 kwietnia 2022

dern
REKLAMA

Trwa kampania promocyjna Jurassic World: Dominion, kolejnej odsłony słynnej serii. W głównych rolach ponownie pojawią się Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, lecz w filmie zobaczymy także głównych bohaterów oryginalnego filmu Stevena Spielberga, granych przez Laurę Dern, Sama Neilla i Jeffa Goldbluma. Do sieci trafiło nowe zdjęcie promujące widowisko wraz z wypowiedziami aktorów.

Za scenariusz do filmu odpowiadają Emily Carmichael i Colin Trevorrow, który jest także reżyserem. Fabuła rozgrywać się będzie cztery lata po Upadłym królestwie, gdy uwolnione dinozaury zajmują kolejne tereny na świecie. Grany przez Pratta Owen zajmuje się ich ochroną. Jak czytamy w opisie filmu, sytuacja ta ukształtuje przyszłość naszego świata i roli ludzi.

W nowym fragmencie nowego numeru Empire poświęconemu filmowi czytamy słowa Sama Neilla, który stwierdził, że Trevorrow przypomina mu Stevena Spielberga. Wtóruje mu Laura Dern, która zapewnia:

Colin bardzo chciał, żeby to miało znaczenie. Odkrywamy, jakie to uczucie widzieć tych bohaterów znów i razem oraz jakie mają uczucia wobec siebie. To coś pysznego.

Neilla i Dern widzimy na nowym zdjęciu, wraz z animatronicznym dinozaurem.

dominion 1

 

 

 

Dominion trafi do kin 10 czerwca 2022. Widowisko jest jedną z tych produkcji, których premiera została przełożona ze względu na pandemię. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA