search
REKLAMA
News

Kto miał najwięcej czasu ekranowego w AVENGERS: WOJNIE BEZ GRANIC i KOŃCU GRY?

Łukasz Budnik

1 września 2019

REKLAMA

Niewykluczone, że większość z was nigdy nie zastanawiała się nad tym, którzy bohaterowie ostatnich części Avengers mieli dla siebie najwięcej czasu ekranowego – postanowiła to jednak sprawdzić jedna z YouTuberek. Jaki jest rezultat jej wyliczeń?

Numerem jeden, co chyba nie jest zaskoczeniem, został Tony Stark grany przez Roberta Downeya Juniora. Bohatera oglądaliśmy przez 3001 sekund, co daje około 50 minut czasu ekranowego. Nic dziwnego – obie odsłony serii są swoistym pożegnaniem z tą właśnie postacią i podsumowaniem drogi, jaką przeszła od 2008 roku.

Drugie miejsce zajmuje Thanos (głównie ze względu na Wojnę bez granic, gdzie był właściwie wiodącym bohaterem) – grany przez Josha Brolina tytan był na ekranie przez 38 minut. Kolejna lokata należy do Kapitana Ameryki, dla którego również było to pożegnanie z serią – Steve’a Rogersa oglądaliśmy przez nieco ponad 35 minut, choć licznik nabija tu głównie Koniec gry. Czwarte miejsce należy do Bruce’a Bannera (25 minut), a piąte – co może być lekkim zaskoczeniem – zajmuje Gamora. Bohaterka Zoe Saldany dzieliła dużo czasu ekranowego z Thanosem w Wojnie bez granic i tym samym to właśnie ona, a nie na przykład Czarna Wdowa, zamyka piątkę.

Poniżej filmik, na podstawie którego wyciągnięto te dane – liczniki nabijają się wraz z upływem czasu trwania obu wspominanych wyżej części Avengers.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA