search
REKLAMA
News

Kolejny aktor w obsadzie THE BATMAN. Czy zagra Dwie Twarze?

Łukasz Budnik

7 grudnia 2019

REKLAMA

Obsada The Batman znowu się powiększyła. W widowisku Matta Reevesa na pewno zobaczymy Roberta Pattinsona, Zoë KravitzPaula DanoJeffreya Wrighta oraz Andy’ego Serkisa i Johna Turturro. Reżyser ogłosił na Twitterze, że w ekipie aktorów znajdzie się również Peter Sarsgaard. 

Nie wiadomo jeszcze, w kogo wcieli się aktor znany z takich filmów jak Powrót do Garden StateBlue JasmineJackie, Obywatel Jones i serialu Dochodzenie. Według doniesień “The Hollywood Reporter” jest niewykluczone, że dostanie rolę skorumpowanego policjanta lub prokuratora okręgowego. W związku z tym drugim internauci mają swoją teorię – według nich Sarsgaard zagra Harveya Denta, prawnika, który z czasem został jednym z największych wrogów Batmana.

O tym, że Dent ma pojawić się w filmie mówi się już od jakiegoś czasu, a wskazówką wydaje się być intagramowy post Maggie Gyllenhaal, prywatnie żony Saarsgarda. Aktorka udostępniła zdjęcie, na którym jej mąż ma połowicznie ścięte włosy i podpisała je “w połowie golenia”. Co ciekawe, Gyllenhaal zagrała w Mrocznym Rycerzu Rachel, która była partnerką właśnie Harveya Denta, granego wtedy przez Aarona Eckharta.

https://www.instagram.com/p/B5sThjPlpe1/

Sarsgaard ma już doświadczenie w kinie opartym na komiksach – zagrał antagonistę w Zielonej Latarni z Ryanem Reynoldsem, ten film jednak zupełnie nie odniósł sukcesu.

The Batman ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera. Film trafi na ekrany 25 czerwca 2021 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA