search
REKLAMA
News

Kiedy zobaczymy trzeci sezon ZBRODNI PO SĄSIEDZKU? Martin Short i Steve Martin zdradzili datę

“Zbrodnie po sąsiedzku” można oglądać w Polsce na Disney+.

Łukasz Budnik

1 maja 2023

REKLAMA

Zbliża się premiera trzeciego sezonu serialu Zbrodnie po sąsiedzku, którego dotychczasowe odcinki możecie oglądać na Disney+. W nowych odcinkach do obsady, w której główne role grają Selena Gomez, Steve Martin i Martin Short, dołączy Meryl Streep. 

Przypomnijmy, że fabuła serialu opowiada o Mabel, Charlesie i Oliverze, trojgu fanów zagadek kryminalnych zamieszkujących nowojorską Arcadię, którzy w pierwszym sezonie sami zostają wplątani w sprawę morderstwa, podobnie jak w drugim. Także w nadchodzących odcinkach trio będzie próbowało rozwikłać sprawę śmierci, tym razem Bena Glenroya (Paul Rudd), aktora, który zginął na scenie podczas wystawiania sztuki reżyserowanej przez Olivera.

Podczas nowego występu, Martin i Short zdradzili, kiedy możemy się spodziewać nowego sezonu – podali datę 8 sierpnia. Short zażartował dodatkowo, że “ich serial przypomina Steve’a Martina próbującego sikać – leci przez 33 minuty”.

W poprzednich sezonach oglądaliśmy takich aktorów, jak m.in. Amy Ryan, Nathan Lane i Cara Delevingne. Pierwszy sezon miał 17 nominacji do Emmy, z czego wygrał trzy. Także drugi cieszył się uznaniem widzów i krytyków. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA