search
REKLAMA
News

KATE WINSLET komentuje pobicie rekordu Cruise’a w oddychaniu pod wodą. “Biedny Tom”

Kate Winslet osiągnęła imponujący wynik podczas kręcenia “Avatara: Istoty wody”.

Łukasz Budnik

25 grudnia 2022

winslet cruise
REKLAMA

Przy okazji Avatara: Istoty wody do obsady serii dołącyzła Kate Winslet, która wciela się w postać Ronal. Aktorka podczas realizacji filmu uczestniczyła w podwodnych sesjach motion capture – na tę potrzebę nauczyła się się wstrzymywać oddech na ponad siedem minut.

Jest to imponujące, zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę, że dotychczasowy rekord należący do Toma Cruise’a – ustalony podczas tworzenia podwodnej sekwencji z Mission: Impossible – Rogue Nation – wynosił 6 minut. Winslet udało się przebyć pod wodą 7 minut i 14 sekund. Teraz Winslet skomentowała pobicie rekordu Cruise’a.

Biedny Tom. W ogóle go nie znam, nigdy się nie spotkaliśmy, ale na pewno ma dość słuchania historii o tym, jak pobiłam jego rekord. Ja akurat byłam tym zachwycona.

avatar avatar 5

W innym wywiadzie Winslet opowiedziała, jak dowiedziała się o swoim rekordzie.

Jest filmik, na którym wychodzę na powierzchnię i pytam, czy umarłam. Potem pytam o czas. Nie mogłam w to uwierzyć… Od razu chciałam zadzwonić do Jima [Camerona] i mu o tym powiedzieć.

Cameron chciał, żeby Winslet była niezwykle spokojna pod wodą, ponieważ jej bohaterka dorastała w takim środowisku i stanowi rodzaj podgatunku Na’vi. Sama aktorka przyznała w jednym z wywiadów, że była pod wrażeniem tego, jak naturalnie przychodzi jej wykonywanie zadania. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA