search
REKLAMA
News

JONAH HILL odpowiada na publikację jego zdjęć w tabloidzie. Aktor wspomina lata kpin z jego wyglądu

Łukasz Budnik

1 marca 2021

REKLAMA

Kilka dni temu tabloid Daily Mail opublikował zdjęcia aktora Jonaha Hilla, na których aktor surfuje, a potem pojawia się bez koszulki. Hill, któremu przez lata wytykano w sieci jego tuszę i posturę (body shaming), odniósł się do artykułu magazynu, dzieląc się swoimi doświadczeniami. 

Aktor opublikował na Instagramie fragment tekstu Daily Mail wraz ze zdjęciami i napisał:

Chyba nie zdjąłem koszulki na basenie w obecności rodziny i przyjaciół do czasu, aż skończyłem 35 lat. Pewnie stałoby się to wcześniej, gdyby nie fakt, że mój brak pewności siebie z dzieciństwa został zaostrzony latami kpin z mojego ciała w prasie i wywiadach. Fakt, że śledzenie mnie gdy surfuję i publikowanie takich zdjęć mnie już nie rusza, jest świetny. Mam 37 lat i wreszcie się kocham i akceptuję. To nie jest post z cyklu “dobrze dla mnie”, albo “współczujcie mi”. To post dla dzieciaków, które nie ściągają swojej koszulki nad basenem. Bawcie się. Jesteście wspaniali, niesamowici i idealni. Wyrazy miłości.

Hill dodał, że nawet Daily Mail nie odbierze mu tego uśmiechu.  Nowy post Hilla wzbudził bardzo pozytywne reakcje w sieci – aktor otrzymał mnóstwo wsparcia od swoich kolegów po fachu i fanów.

https://twitter.com/TheRapAgenda/status/1365511321542930435?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1365511321542930435%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fmovieweb.com%2Fjonah-hill-surfing-photos-body-shaming-response%2F

To nie pierwszy raz, gdy aktor wypowiada się na temat bycia obiektem kpin i wyzwisk. W 2018 roku mówił w programie Ellen DeGeneres, że przez większość nastoletniego słuchał, że jest gruby, nieatrakcyjny i obrzydliwy. W sieci odnajdziemy kompilację nieprzyjemnych dla aktora momentów, w których nawiązywano do jego fizyczności:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA