search
REKLAMA
News

JEFF GOLDBLUM zagra w STAR WARS autorstwa TAIKI WAITITIEGO?

Weronika Lipińska

2 września 2020

Goldblum 4
REKLAMA

Taika Waititi, najbardziej znany z filmów Thor: Ragnarok i Jojo Rabbit, przygotowuje się obecnie do prac nad nowym filmem w uniwersum Gwiezdnych wojen. Szczegóły dotyczące realizacji póki co pozostają tajemnicą, jednak niedawna wypowiedź Jeffa Goldbluma wywołała spekulacje, czy aktor aby nie zapatruje się na jedną z ról w kolejnej odsłonie marki Disneya i LucasFilm. 

Goldblum, który pracował z Waitimim przy ostatniej części Thora, został ostatnio zapytany w wywiadzie o opinię na temat Mandaloriana i chęci występu w serialu. Jego odpowiedź, w której wspomina o kolejnym, sekretnym projekcie z reżyserem, rozbudziła wyobraźnię fanów.

Jestem fanem! [serialu] Jestem też fanem, oczywiście, Taiki Waititiego. Uwielbiam go, zawsze go uwielbiałem, nawet jeszcze przed naszą współpracą i może zrobimy coś znowu razem. Rozmawialiśmy o pracy nad czymś nowym, co na razie musi pozostać tajemnicą, ale zrobiłbym z nim wszystko, jasne. Natomiast Disney+ to wspaniała grupa ludzi, z którymi chce się być związanym. Są cudowną rodziną, mądrą, kochaną i miłą.

Goldblum prowadzi program Świat według Jeffa Goldbluma na Disney+, więc ma aktualnie niezbędne powiązania. Dobre relacje z Disneyem wynikałyby też z jego ciepłej i entuzjastycznej wypowiedzi. Z drugiej jednak strony, Waititi obecnie pracuje też nad filmem Thor: Love and Thunder, więc niewykluczone, że tajemniczy projekt może oznaczać po prostu ponowne wcielenie się aktora w postać Arcymistrza.

To, co wiemy o nowych Gwiezdnych wojnach Waititiego, to że Nowozelandczyk współtworzy je ze scenarzystką 1917, Krysty Wilson-Cairns oraz że decydenci Disneya i Lucasfilm postawili na dłuższą przerwę po premierze filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie, dlatego projekt ma trafić do kin dopiero w grudniu 2023 roku.

O ile spekulacje na temat angażu Goldbluma mogą być przedwczesne, o tyle taka ewentualność byłaby na pewno mile widziana przez fanów aktora.

Wyobrażacie sobie aktora w świecie wykreowanym przez George’a Lucasa?

 

REKLAMA