search
REKLAMA
News

Jak będzie wyglądać MOON KNIGHT w serialu Marvela? Wyciekły prawdopodobne zdjęcia kostiumu

“Moon Knight” ma zadebiutować w 2022 roku.

Łukasz Budnik

14 sierpnia 2021

Moon Knight Oscar Isaac Disney Plus
REKLAMA

Trwają prace nad jednym z zaplanowanych seriali Disney+ – Moon Knight. W rolę tytułowego bohatera wciela się Oscar Isaac. Do sieci wyciekły prawdopodobne zdjęcia przedstawiające tytułową postać w kostiumie.

Moon Knight to Marc Spector, były najemnik, który został uratowany przed śmiercią na egipskiej pustyni i obdarzony nadludzkimi mocami boga Khonshu. Jego moc zależy od fazy Księżyca. Moon Knight walczy z przestępczością w Los Angeles tworząc sobie różne tożsamości – między innymi milionera Stevena Granta oraz taksówkarza. Antagonistę tytułowego bohatera zagra Ethan Hawke, o którego udział zabiegał sam Isaac. Showrunnerem i scenarzystą jest Jeremy Slater (The Umbrella Academy). Poszczególne odcinki reżyserują zaś Reżyserią odcinków zajeli się Justin Benson i Aaron Moorhead oraz Mohamed Diad.

moon knight 1 moon knight 2

Isaac ma już za sobą występ w adaptacji komiksu – zagrał Apokalipsa w chłodno przyjętym X-Men: Apocalypse z 2016 roku. Wystąpił także w innej popularnej serii, grając Poe Damerona w nowej trylogii Star Wars, a w tym roku zobaczymy go w Diunie. W udzielonym kilka tygodni temu wywiadzie aktor nazwał serial Marvela “dzikim”.

Premiera Moon Knight zaplanowana jest na 2022 rok. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA