search
REKLAMA
News

J.J. ABRAMS przygotuje nowy film o SUPERMANIE

Filip Pęziński

26 lutego 2021

superman 1
REKLAMA

J.J. Abrams – znany twórca Zagubionych, Star Treka i Gwiezdnych wojen – wyprodukuje nowy film o Supermanie. Jak donosi serwis Deadline, scenarzystą filmu będzie Ta-Nehisi Coates (pisarz, autor komiksów o Czarnej Panterze). Nie wiemy jeszcze, kto wyreżyseruje widowisko DC.

Chociaż projekt nazywany jest rebootem, niewykluczone, że Henry Cavill powtórzy swoją rolę z Człowieka ze stali i pozostałych filmów DC. Aktor wielokrotnie wyraził chęć ponownego ubrania czerwonej peleryny. Na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać.

Henry Cavill jako Superman w filmie Batman v Superman Świt sprawiedliwości

Przypominamy, że już 18 marca zobaczyć będziemy mogli Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera, w której w roli Supermana powróci właśnie Cavill, a niedawno dowiedzieliśmy się, że w filmie o Flashu pojawi się Supergirl, komiksowa kuzynka Kal-Ela.

Planowana data premiery kolejnego filmu o Supermanie nie została póki co ujawniona. 

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA