search
REKLAMA
News

Menedżer EMMY WATSON zapewnia, że aktorka nie zakończyła kariery

Łukasz Budnik

26 lutego 2021

REKLAMA

Wczoraj informowaliśmy o doniesieniach, że Emma Watson zawiesiła karierę aktorską. Wieści trafiły do sieci za pośrednictwem Daily Mail, które zacytowało agenta Watson twierdzącego, że aktorka nie podejmuje się żadnych nowych zobowiązań – dziennikarz zinterpretował te słowa jako zakończenie kariery aktorskiej.

Wieści mówiły, że powodem takiej decyzji aktorki może być chęć poświęcenia czasu na rozwijanie relacji z jej obecnym partnerem, biznesmenem Leo Robintonem. Fani Watson i serii o Harrym Potterze, w której aktorka wcielała się w Hermionę, zareagowali w mediach społecznościowych, wyrażając swój smutek i pisząc o tym, jak bardzo postać grana przez aktorkę pomogła im podczas etapu dorastania. Tymczasem Entertainment Weekly skontaktowało się z Jasonem Weinbergiem, menedżer Watson, który zdementował plotki:

Profile społecznościowe Emmy są teraz nieaktywne, ale jej kariera nie przeszła w stan spoczynku.

Słowa Weinberga przyniosły wiele ulgi fanom aktorki.

Emma Watson w czasach po zakończeniu serii o Harrym Potterze pojawiała się na ekranach m.in w Małych kobietkach Grety Gerwig, a wcześniej w Pięknej i bestii, która okazała się potężnym sukcesem finansowym. Poza tym mogliśmy ją też oglądać w takich filmach, jak CharlieBling Ring, The Circle. Krąg oraz Noe. Wybrany przez Boga. W zeszłym roku aktorka mówiła, że będzie jej mniej na czerwonych dywanach, a więcej na konferencjach. Watson aktywnie walczy o prawa kobiet, zajmuje się też modelingiem, odzieżą i kosmetykami.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA