search
REKLAMA
News

Iman Vellani o tym, jaką rolę odegra Ms. Marvel w grupie THE MARVELS z nadchodzącego filmu MCU

The Marvels zadebiutuje 28 lipca 2023 roku.

Łukasz Budnik

26 września 2022

msmarvel 1
REKLAMA

Jednym z filmów MCU zapowiedzianych na przyszły rok jest The Marvels. Kontynuacja Kapitan Marvel to jednocześnie drużynowy film, w którym na ekranie spotkają się Carol Danvers, Kamala Khan (znana z serialu Ms. Marvel) oraz Monica Rambeau, którą oglądaliśmy w WandaVision. Widowisko wyreżyserowała Nia DaCosta.

W nowym wywiadzie Iman Vellani (wcielająca się w Kamalę) opowiedziała o tym, jak będzie wyglądać dynamika grupy i jaką rolę odegra w niej Ms. Marvel.

Myślę, że Kamala ma oczekiwania co do tego, jak powinna wyglądać praca drużynowa, bo zna komiksy i opowieści o Avengers. Okazuje się, że w rzeczywistości nie jest tak, jak sobie marzyła, więc to ona staje się spoiwem łączącym całą grupę.

ms marvel ms marvel

Podczas tegorocznego D23 Expo pokazano pierwszą zapowiedź The Marvels, która nie została jeszcze opublikowana oficjalnie. Do sieci trafił jednak jej opis. Uwaga na spoilery. 

Z relacji uczestników wynika, że zapowiedź przedstawiała humorystyczne interakcje między trzema bohaterkami i wyjaśniła, że w scenie po napisach z Ms. Marvel Kamala przeniosła się do kosmosu, gdzie została odnaleziona przez Nicka Fury’ego (jak wiemy, Kapitan Marvel znalazła się tym samym w pokoju Kamali). Z kolei Monica została przetransportowana na obcą planetę i zaatakowana.

The Marvels zadebiutuje 28 lipca 2023 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA