search
REKLAMA
News

HAILEE STEINFELD wskazała swoją ulubioną produkcję MCU

Łukasz Budnik

5 grudnia 2021

hailee kate
REKLAMA

W każdą środę na platformie Disney+ emitowane są kolejne odcinki serialu Hawkeye. Bohater grany przez Jeremy’ego Rennera spotyka w nim Kate Bishop, doskonałą łuczniczkę, dla której jest idolem. W Kate wciela się Hailee Steinfeld, która podbiła serca fanów swoją interpretacją tej postaci.

Steinfeld, którą do tej pory oglądaliśmy na ekranie w takich produkcjach, jak m.in. Prawdziwe męstwo (debiut na dużym ekranie, za który otrzymała nominację do Oscara), Gorzka siedemnastka, Bumblebee czy Dickinson, opowiedziała ostatnio o tym, którą produkcję MCU nazwałaby swoją ulubioną. Choć aktorka podkreśliła, że jej wybór może się zmienić, na ten moment wybrała Avengers: Koniec gry.

Poniżej pełna wypowiedź:

Trudno wskazać ulubiony, ale uwielbiam “Endgame”. To może być to. Przynajmniej dopóki nie obejrzę czegoś innego, co zajmie jego miejsce. To wieczny cykl zmieniających się faworytów. Dorastałam oglądając te filmy. Jest w nich coś specjalnego. To całe doświadczenie, móc iść do kina i je oglądać. Aż chce się w nich być. Niesamowite, że teraz nawet oglądanie MCU w domu może być takim doświadczeniem. To wiele mówi o samym uniwersum i ludziach, którzy są w nie zaangażowani.

hawkeye 1

Do końca emisji Hawkeye’a – popularnego w Polsce także ze względu na udział Piotra Adamczyka – zostały trzy odcinki. Okaże się, czy twórcy znajdą miejsce dla Steinfeld w kolejnych produkcjach uniwersum. Aktorkę usłyszymy też w przyszłorocznej kontynuacji Spider-Man Uniwersum.

Który film MCU wy wskazalibyście jako swój ulubiony?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA