search
REKLAMA
News

Glen Powell z MAVERICKA zareagował na wieść, że to ulubiony tegoroczny film Timothéego Chalameta

“Maverick” jest jednym z najlepiej przyjętych filmów roku.

Łukasz Budnik

26 listopada 2022

powell chalamet
REKLAMA

Top Gun: Maverick Josepha Kosinskiego to jeden z największych przebojów tego roku. W parze z doskonałymi zarobkami widowisko może się pochwalić świetnym przyjęciem ze strony widzów i krytyków – jeszcze przed kinową premierą produkcja została okrzyknięta jednym z najlepszych sequeli w historii. Dziś na koncie widowiska jest już 1,48 miliarda dolarów.

Maverick podoba się także osobom z kręgu Hollywood – według profilu Film Updates, popularny Timothée Chalamet określił dzieło Kosinskiego swoim ulubionym filmem 2022 roku. Tweet udostępniła jedna z gwiazd Mavericka – Glen Powell, który wcielił się w Jake’a „Hangmana” Seresina. Aktor dodał własny podpis, stwierdzając, że Chalamet jest “uroczy, utalentowany ORAZ inteligentny”.

Chalameta aktualnie możemy oglądać na ekranach w filmie Do ostatniej kości. Aktor pracował też na planie drugiej części Diuny, w której powtarza rolę Paula Atrydy. Film trafi na ekrany w listopadzie 2023 roku.

Naszą recenzję Mavericka przeczytacie tutaj

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA