search
REKLAMA
News

FLORENCE PUGH wspomina początki kariery. “Producenci chcieli, żebym zmieniła swój wygląd”

Florence Pugh udzieliła nowego wywiadu.

Łukasz Budnik

2 listopada 2022

florence pugh
REKLAMA

W 2014 roku zadebiutował film Upadające, w którym swoją pierwszą rolę filmową zagrała Florence Pugh. W następnej kolejności aktorka miała wystąpić w sitcomie Studio City studia Fox, wcielając się w gwiazdę pop. Dziewiętnastoletnia wówczas aktorka nie wspomina dobrze rozmów na temat tej produkcji.

W wywiadzie z The Telegraph Pugh mówi, że na początku czuła się szczęściarą i nie mogła uwierzyć, że dostała taką pracę. Potem jednak przedstawiciele studia zaczęli czynić uwagi na temat jej wyglądu zewnętrznego.

Chcieli zmienić we mnie różne rzeczy – wagę, wygląd, kształt twarzy czy brwi. Nie to chciałam robić i nie tego oczekiwałam od tego przemysłu. Myślałam, że tworzenie filmów to doświadczenie takie, jak przy “Upadających”, jednak na wysokim szczeblu wyglądało to inaczej. Czułam, że popełniłam ogromny błąd.

florence pugh falling

Realizacja Studio City ostatecznie nie doszła do skutku, ale już wkrótce Pugh wzięła udział w przesłuchaniu do filmu Lady Makbet, który sprawił, że “znów zakochała się w kinie”. Pugh twierdzi, że w przemyśle filmowym zbyt łatwo pomiatać ludźmi, a ona miała szczęście, bo w wieku 19 lat odkryła, jaką aktorką chce być.

7 listopada na HBO Max pojawi się Nie martw się, kochanie z udziałem Pugh.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA