search
REKLAMA
News

FLASH i BATMAN Michaela Keatona na grafikach koncepcyjnych z nadchodzącego filmu

Łukasz Budnik

22 sierpnia 2020

REKLAMA

Podczas trwającego wydarzenia DC FanDome odbywa się właśnie panel poświęcony filmowi o Flashu. Pokazano pierwsze grafiki koncepcyjne, na których widzimy nie tylko tytułowego bohatera w nowym stroju, lecz także Batmana w wykonaniu Michaela Keatona, który powtórzy swoją rolę z filmów Tima Burtona.

The Flash reżyseruje Andrés Muschietti, twórca dwóch części Tego, na podstawie scenariusza Christiny Hodson, autorki Ptaków Nocy. Fabuła ma być luźno oparta na historii Flashpoint i na skutek działań tytułowego bohatera wprowadzić alternatywne rzeczywistości – to właśnie w jednej z nich Flash spotka Batmana Keatona. Wiemy też, że w filmie pojawi się Batman w wykonaniu Bena Afflecka, który powrócił do roli. DC otwarcie postawiło na koncept multiwersum. Grafiki zobaczycie poniżej:

Ekscytuje was, że Keaton wraca do kultowej roli?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA