search
REKLAMA
News

WONDER WOMAN 1984. Nowy zwiastun widowiska

Łukasz Budnik

22 sierpnia 2020

REKLAMA

O godzinie 19:00 rozpoczęło się ważne wydarzenie dla wszystkich miłośników filmów opartych na komiksach DC, nazwane DC FanDome. Zaplanowana na kilka godzin impreza składać się będzie z paneli promujących nadchodzące widowiska – na pierwszy ogień poszła Wonder Woman 1984.

Podczas panelu mieliśmy okazję posłuchać reżyserkę – Patty Jenkins – oraz odtwórców głównych ról, Gal Gadot, Chrisa Pine’a, Kristen Wiig i Pedro Pascala. Zaprezentowano także nowy zwiastun:

 

Sequel będzie osadzony w czasach zimnej wojny. Diana Prince wejdzie w konflikt z ZSRR, a na jej drodze stanie nowa antagonistka – Cheetah (w tej roli Kristen Wiig). Poza paniami w filmie zobaczymy Pedro Pascala, który zagra Maxwella Lorda – mężczyznę, który może spełniać życzenia, zawsze wiążące się jednak z ceną ze strony jego ofiar – to właśnie on przyczyni się do stworzenia Cheetah. Oprócz wymienionych powyżej aktorów, do swoich ról wrócą Connie Nielsen i Robin Wright. Podobnie jak w przypadku części pierwszej, reżyseruje Patty Jenkins.

Premiera pierwotnie została zaplanowana na 5 czerwca 2020, aktualnie jednak film ma trafić do kin 2 października.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA