search
REKLAMA
News

Fani serialu BRIDGERTONOWIE uważają, że REGÉ-JEAN PAGE powinien zagrać SUPERMANA

Łukasz Budnik

2 marca 2021

Superman Rege Jean Page
REKLAMA

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że J.J. Abrams – znany twórca Zagubionych, Star Treka i Gwiezdnych wojen – wyprodukuje nowy film o Supermanie. Jak donosi serwis Deadline, scenarzystą filmu będzie Ta-Nehisi Coates (pisarz, autor komiksów o Czarnej Panterze). Nie wiemy jeszcze, kto wyreżyseruje widowisko DC.

Wciąż czekamy na więcej szczegółów, mówi się jednak, że twórcy planują tym razem pokazać na ekranie czarnoskórego Supermana. Jednym z faworytów fanów do roli był w takiej sytuacji Michael B. Jordan, choć teraz mówi się już o kolejnym kandydacie – na Twitterze przeczytamy wiele sugestii, że Supermana powinien zagrać Regé-Jean Page, który zyskał dużą popularność dzięki serialowi Bridgertonowie. Według miłośników Bridgertonów Page znakomicie odnalazłby się jako Clark Kent. Co ciekawe, aktor sugerowany był przez fanów także jako kandydat na nowego Bonda. Poniżej wybrane tweety:

Chociaż projekt nazywany jest rebootem, wciąż jest niewykluczone, że ostatecznie to Henry Cavill powtórzy swoją rolę z Człowieka ze stali i pozostałych filmów DC. Aktor wielokrotnie wyraził chęć ponownego ubrania czerwonej peleryny. Przypominamy, że już 18 marca zobaczyć będziemy mogli Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera, w której w roli Supermana powróci właśnie Cavill, a niedawno dowiedzieliśmy się, że w filmie o Flashu pojawi się Supergirl, komiksowa kuzynka Kal-Ela.

Planowana data premiery kolejnego filmu o Supermanie nie została póki co ujawniona. 

Zdjęcie główne: MovieWeb

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA