search
REKLAMA
News

Dziennikarz “The Hollywood Reporter” komentuje plotki o zwolnieniu AMBER HEARD z AQUAMANA 2

Łukasz Budnik

2 marca 2021

REKLAMA

Przed kilka ostatnich dni w sieci krążyły nowe plotki na temat Amber Heard. Przecieki sugerowały, że aktorka straciła rolę w Aquamanie 2, choć nie w związku z jej sprawami sądowymi z Johnnym Deppem, lecz naruszenie warunków kontraktu, według którego ma być w odpowiedniej formie fizycznej. Aktorka miała się ostatnio zmagać z problemami zdrowotnymi, które sprawiły, ze nie jest przygotowana do wcielenia się w Merę.

Doniesienia mówiły też o tym, że Emilia Clarke – także faworytka fanów – jest kandydatką do zastąpienia Heard. W części źródeł czytaliśmy, że Heard może odzyskać rolę, jeśli wróci do formy. Wygląda na to, że plotki w takiej formie okazały się nieprawdą. Ryan Parker, dziennikarz “The Hollywod Reporter”, zasięgnął informacji u rzetelnych źródeł i napisał na Twitterze, że doniesienia o zwolnieniu Heard są “niedokładne”. W komentarzach czytamy rozważania czytelników, co właściwie oznacza to określenie – pojawiają się sugestie, że Heard została nie tyle zwolniona, co nie przedłużono z nią kontraktu, wobec czego efekt jest taki sam. Wciąż czekamy na konkretne informacje.

 

Amber Heard kojarzy się obecnie z kontrowersjami związanymi ze sprawami sądowymi z udziałem jej i Johnny’ego Deppa. Brytyjski sąd zadecydował, że były podstawy aby nazwać aktora żonobijcą, a do sieci trafiły obraźliwe smsy ze strony Deppa, jednak wielu fanów uważa, że to on był ofiarą Heard, która miała się nad nim znęcać psychicznie i fizycznie. W sieci istnieje petycja o usunięcie aktorki z Aquamana 2, która ma obecnie już niemal 2 miliony podpisów. Jeszcze w zeszłym roku sama Heard nie miała wątpliwości, że powróci do roli Mery w kontynuacji. Twierdziła, że jest bardzo podekscytowana, a “opłacone plotki i kampanie nie wpływają na decyzje castingowe, bo nie mają podstaw w rzeczywistości”. Wzięła także udział w dokrętkach do Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera, a na początku roku pojawiły się doniesienia, że negocjuje rolę w serialu o Merze.

Aquaman 2 ma trafić do kin 16 grudnia 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA