search
REKLAMA
News

Fani chcą, aby MICHELLE PFEIFFER wróciła do roli CATWOMAN

Łukasz Budnik

25 czerwca 2020

REKLAMA

Kilka dni temu niemałe poruszenie wywołał fakt, że Michael Keaton negocjuje rolę Batmana w solowym filmie o Flashu, należącym do kinowego świata DC. Jeśli negocjacje dojdą do skutku, aktor po niemal 30 latach ponownie wcieli się w kultowego superbohatera. 

Fabuła The Flash miałaby być luźno oparta na historii Flashpoint i na skutek działań tytułowego bohatera wprowadzić alternatywne rzeczywistości, a w jednej z nich Flash współpracowałby właśnie z Batmanem granym przez Keatona. Źródła mówią o tym, że Batman Keatona pełniłby rolę podobną do tej, którą ma Nick Fury w MCU i mógłby pojawić się także w innych projektach. W związku z powrotem Keatona wśród fanów już mówi się o tym, że studio Warner powinno pomyśleć o zatrudnieniu także Michelle Pfeiffer w roli Catwoman.

Aktorka wcieliła się w Selinę Kyle w Powrocie Batmana z 1992 roku – wtedy też po raz ostatni (przynajmniej dotychczas) tytułowego bohatera zagrał Keaton. Pfeiffer już kilkakrotnie podkreślała, jak dobrze bawiła się w roli Catwoman i dawała do zrozumienia, że chętnie by ją powtórzyła (na Instagram wstawiała na przykład nagranie, na którym używa bicza). Według fanów przywrócenie Keatona nie może obyć się bez zaangażowania Pfeiffer do projektu. Przypomnijmy, że aktorka gra także w kinowym uniwersum Marvela – wciela się tam w Janet van Dyne.

Chcielibyście, aby Pfeiffer powtórzyła rolę Catwoman? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA