search
REKLAMA
News

EZRA MILLER nagrał zagadkową wiadomość dla Ku Klux Klanu. “Jeśli chcecie umrzeć, zastrzelcie się własną bronią”

Ezra Miller w tym roku pojawi się w widowiskach The Flash oraz Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore.

Łukasz Budnik

28 stycznia 2022

Fantastic Beasts And Where To Find Them World Premiere
REKLAMA

W sieci głośno jest o nagraniu, które Ezra Miller, znany z Musimy porozmawiać o KevinieCharliegoFantastycznych zwierząt oraz roli Flasha w filmach DCEU, zamieścił na swoim profilu na Instagramie. Aktor skierował się w nim do przedstawicieli Ku Klux Klanu z Karoliny Północnej.

Miller nie wyjaśnia, co skłoniło go do nagrania wiadomości. Mówi w niej za to:

Spójrzcie, jeśli chcecie umrzeć, sugeruję, żebyście się zastrzelili własną bronią, ok? W innym wypadku dalej róbcie swoje – i wiecie, o czym mówię – a wtedy my załatwimy sprawę za was, jeśli naprawdę tego chcecie. Pogadamy wkrótce, pa.

Do nagrania aktor dołączył podpis, w którym prosi o rozsyłanie filmiku do wszystkich, których może to dotyczyć, i zapewnia, że nie jest on żartem. Na końcu Miller apeluje o to, żeby ratować życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ezra Miller (@ezra._x_.aradia)

Wiadomość Millera wzbudziła konsternację wśród widzów, którzy nie wiedzą, co właściwie za nią stoi. Przedstawiciele Millera nie skomentowali jeszcze sprawy. To nie pierwsza kontrowersyjna sytuacja z Millerem – w kwietniu 2020 roku do sieci trafiły nagrania, na których aktor dusił kobietę w islandzkim pubie. Choć według źródeł Variety sytuacja nie była wygłupami, Miller nigdy nie odniósł się do tej sprawy.

Aktora w tym roku będziemy mogli oglądać w widowiskach The Flash oraz Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA