search
REKLAMA
News

EZRA MILLER dusił swoją fankę. W sieci wrze na temat nagrania z udziałem aktora

Łukasz Budnik

7 kwietnia 2020

REKLAMA

Od wczoraj na Twitterze jednym z najpopularniejszych hashtagów jest #ezramillerisoverparty. Ma on związek z nagraniem, jakie wyciekło do sieci. Miller, znany z Musimy porozmawiać o KevinieCharliegoFantastycznych zwierząt oraz filmów kinowego świata DC, w odpowiedzi na zaczepkę fanki zaczyna ją dusić i powala na ziemię. Niedługo później nagranie zostaje przerwane.

Po tym, jak materiał trafił do do sieci, internauci zaczęli zastanawiać się, czy filmik był żartem, czy też aktor naprawdę zaatakował kobietę. “Variety” dotarło do źródła twierdzącego, że napad był prawdziwy, a wściekły Miller został wyprowadzony z miejsca zdarzenia (sytuacja wydarzyła się w jednym z barów w Reykjaviku). Według jednego z gości baru, zanim doszło do incydentu Miller napotkał grupę natrętnych fanów i stopniowo tracił cierpliwość.

https://www.youtube.com/watch?v=6cFNJVIh670

“Variety” poprosiło o komentarz przedstawicieli Millera i studio Warner Bros. 27-letni aktor ma wkrótce pojawić się w trzeciej części Fantastycznych zwierząt, a w dalszej przyszłości w solowym filmie o Flashu. Okaże się, czy powyższy incydent spowoduje, że studio przemyśli ponowne zatrudnianie aktora. Na tę chwilę o Millerze pisze się w negatywnym kontekście, a nagranie z Reykjaviku stało się już viralem i podstawą internetowych memów.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA