search
REKLAMA
News

EWAN MCGREGOR coraz bliżej powrotu do roli Obi-Wana Kenobiego

Łukasz Budnik

16 sierpnia 2019

REKLAMA

Świetna wiadomość dla fanów Gwiezdnych wojen. Jak informuje “The Hollywood Reporter”, Ewan McGregor prowadzi rozmowy w sprawie powrotu do roli Obi-Wana Kenobiego. Aktor miałby powtórzyć swój występ w serialu przeznaczonym na platformę Disney+.

Byłby to już trzeci nadchodzący serial osadzony w świecie stworzonym przez George’a Lucasa. W listopadzie, gdy Disney+ oficjalnie ruszy, widzowie będą mogli zobaczyć The Mandalorian, opowieść o łowcach głów takich jak Boba Fett – na ekranie ujrzymy tu Pedro Pascala, znanego między innymi z roli Oberyna w Grze o tron. Za serial odpowiedzialny jest Jon Favreau (Iron ManKról Lew), a na stołku reżyserskim zasiada między innymi Taika Waititi. Druga zapowiadana produkcja to prequel Łotra 1, opowiadający o losach Cassiana Andora (w tej roli Diego Luna).

Ewan McGregor

McGregor wcielał się w Obi-Wana w trylogii prequeli z lat 1999-2005 i do dziś wymieniany jest jako jeden z najlepszych elementów tamtych filmów. O jego powrocie do roli mówiło się już od jakiegoś czasu – pierwotnie miał on nastąpić w spin-offie poświęconym słynnemu Jedi, pomysł porzucono jednak po niezadowalających wynikach filmu o Hanie Solo. Póki co nie wiadomo, o czym miałby opowiadać serial poświęcony Obi-Wanowi – być może Disney poda tę informację, gdy McGregor faktycznie oficjalnie wróci do roli.

Wkrótce aktora będziemy mogli oglądać  w kontynuacji Lśnienia, zatytułowanej Doktor Sen, oraz w Ptakach nocy (i fantastycznej emancypacji pewnej Harley Quinn), gdzie zagra antagonistę.

Cieszylibyście się, gdyby McGregor faktycznie znowu zagrał Obi-Wana?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA