search
REKLAMA
News

ELIZABETH DEBICKI i DOMINIC WEST jako księżna Diana i książę Karol na zdjęciach z planu THE CROWN

“The Crown” wróci w listopadzie 2022 roku.

Łukasz Budnik

14 października 2021

REKLAMA

Pod koniec lipca rozpoczęły się prace na planie piątego, przedostatniego sezonu popularnego serialu The Crown. Przy jego okazji po raz kolejny została wymieniona obsada. Rolę Elżbiety II zagra Imelda Staunton (wcześniej Claire Foy i Olivia Colman), zaś w księżną Dianę oraz księcia Karola wcielą się kolejno Elizabeth Debicki i Dominic West – to ich możemy zobaczyć na najnowszych zdjęciach z planu.

Akcja nowych odcinków przypadnie na lata 90. ubiegłego wieku. Twórcy podejmą takie tematy, jak rozwody księżnej Diany i księcia Karola oraz księcia Andrzeja i Sarah Ferguson. Oprócz Staunton, Debicki i Westa na ekranie zobaczymy Jonathana Pryce’a (książę Filip) oraz Lesley Manville (Małgorzata Windsor).

Poniżej nowe zdjęcia – według informacji Vanity Fair, twórcy kręcą właśnie sceny z wycieczki pary do Włoch w 1991 (choć ich kostiumy zainspirowane są inną wyprawą – do Sewilli).

Przypomnijmy też wcześniejsze oficjalne zdjęcia (na ostatnim Imelda Staunton jako królowa Elżbieta):

Prace na planie potrwają jeszcze kilka miesięcy. Piąty sezon zadebiutuje w listopadzie 2022 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA